Automatizační inženýr

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Máte praxi s automatizačními systémy PLC, umíte dobře anglicky nebo německy a rád vymýšlíte nové věci?

Tak to hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

· vytváření technických řešení pro automatizaci

· návrh, specifikace a dokumentace automatizačních systémů

· aktivní práce v rámci celého projektového týmu

· vytváření technické dokumentace v souladu s požadavky koncových zákazníků

· Zlepšení stávajících procesů

· Reporty vedení společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

· Schopnost programovat v Simatic S7 – (S5)

· Znalost systému automatizace

· Technická vysokoškolské vzdělání

· Kombinovaná nebo částečná znalost mechatroniky, mechaniky, elektrické, pneumatické, senzory

· AJ  nebo NJ pokročilá – schopnost komunikovat na denní bázi

· Schopnost otevřeně a přímo komunikovat s ostatními

NABÍZÍME

· Flexibilní pracovní doba

· Služební cesty do zahraničí

· Speciální školení a jazykové kurzy

· Příspěvek na penzijní připojištění příspěvek

· Firemní akce

Zaujala Vás tato pozice?

Pokud Vás tato pozice zaujala a máte chuť dozvědět se více, zašlete prosím životopis přes odkaz ODPOVĚDĚT a spojíme se k bližší diskuzi.

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.manpower.cz

Eva Zbořilová, Senior Consultant Permanent Placement, Manpower
Pobočka Plzeň, náměstí Republiky 2

Budeme se těšit na Vaše reakce!

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999