Vedoucí skladu / Warehouse manager – 80 000 CZK

Obor: Doprava a logistika, Nákup a sourcing, Doprava a logistika, Nákup a sourcing, Zákaznický servis,
Lokalita: Středočeský,

POPIS POZICE

– Vedení všech činností souvisejících s řízením skladu a komunikace se zákazníky

– Vedení a rozvoj 12 zaměstnanců

– Analýza a optimalizace skladových procesů

– Strategické plánování aktivit a řízení zdrojů – řešení vytíženosti skladu v sezóně, personální potřeby, succession planning, kooperace s ostatními týmy a efektivní využití všech zdrojů

– Zodpovědnost za audit a dodržování norem podle ISO 9001

– Podpora týmu a udržování dobrého pracovního prostředí

PROFIL KANDIDÁTA

– Zkušenost s vedením skladu a pracovních týmů

– Znalost anglického jazyka pro komunikaci se zahraničními týmy a zákazníky

– Výborné komunikační dovednosti

– Zkušenost s projektovým řízením velkou výhodou

– Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

– Zázemí silné spediční firmy

– Vedení týmu a spolupráce se zahraničními partnery

– Smlouvu na dobu neurčitou

– Flexibilní pracovní dobu

– 5 týdnů dovolené

– Stravenky v hodnotě 110 Kč

– Multisport karta

– Příspěvek na penzijní připojištění a další

Jaký bude další postup?

V případě zájmu zašlete Váš životpis v anglickém jazyce, společně si řekneme více detailů a domluvíme se na dalším postupu.

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz