!!! KEY ACCOUNT MANAGER/SALES MANAGER !!! AUTOMOTIVE !!!

Obor: Vyšší management, Obchod,
Lokalita: Plzeňský,

Jste obchodníkem tělem i duší?
Baví Vás akviziční činnost?
Těší Vás udržovat dlouhodobé vztahy s významnými klienty?
Máte za sebou prokazatelné výsledky na obchodní pozici?
Jste technik a máte zkušenost s vyjednáváním cen?

Pokud jste na všechny otázky odpověděl/a ano, jste ideálním kandidátem! 🙂

POPIS POZICE

– aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
– péče a prohlubování vztahu se stávajícími klíčovými zákazníky
– zpracování cenových nabídek, vyjednávání ohledně cen, příprava smluv
– technické poradenství
– koordinace a spolupráce s ostatními odděleními firmy při realizaci zakázky

– praxe na obchodní pozici v automotive (Key Account/Sales Manager)
– pokročilá znalost anglického jazyka podmínkou
– zkušenost s kalkulacemi, vyjednáváním cen, akviziční činností
– dobré obchodní výsledky
– technický background

NABÍZÍME

– služební automobil (k soukromému užití)
– výborné platové ohodnocení
– odměny za přinesený business
– notebook, telefon
– týden dovolené navíc
– flexibilní pracovní doba
– závodní stravování
– příspěvek na životní/penzijní pojištění

KONTAKT

Gabriela Pčolová
Gabriela.Pcolova@manpower.cz
+420 734 685 709