Vývojový specialista – Thermal management

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Zlínský, Moravskoslezský,
Město: Valašské Meziříčí

Hledáme kolegu vývojového specialistu do týmu našeho klienta, společnosti Robe Lighting ve Valašském Meziříčí.
Nejvíce se zajímáme o kandidáty se zkušeností ve vývoji či konstrukci, kterým není vzdálená fyzikální veličina tepla a pojem thermal management.

SPOLEČNOST:
Pracovali byste jako kmenový zaměstnanec společnosti Robe Lighting ve Valašském Meziříčí.
Jsou to specialisté v oblasti vývoje a výroby světelné techniky. Byli už součástí velkých projektů, jako je například osvětlení koncertu Madonny. V této společnosti vítají týmové hráče a vládne zde přátelská atmosféra.

POPIS POZICE

Denně byste pak pracovali na:

návrhu, simulaci a testování aktivního i pasivního chlazení světelné techniky, využívajících LED a výbojkových technologií

zpracování a vyhodnocování teplotních procesů

setkávali byste se s prací s technickou dokumentací

a to vše za spolupráce s dalšími členy konstrukčního oddělením při vývoji nových výrobků

PROFIL KANDIDÁTA

Ideálním kandidátem jste, pokud máte:

VŠ vzdělání s technickým zaměřením

ideálně také povědomí o fyzikální veličině-teple / Thermal managementu

zkušenost s prací v laboratoři, laboratorní technikou a měřícími přístroji

znalost anglického jazyka slovem i písmem (znalost dalšího jazyka výhodou)

velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

schopnost efektivně a samostatně řešit vývojové úkoly

velmi dobrá znalost práce na PC, analytické myšlení

základní zkušenosti s modelováním ve 3D (Solid Edge , FEMAP a pod. )

zájem o testování, elektroniku popř. mechaniku

NABÍZÍME

Náš klient si Vás bude hýčkam mimo jiné i pomocí svých benefitů:

mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie

výkonnostní prémie

měsíční osobní ohodnocení

příspěvky na penzijní pojištění

příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní

profesní školení a vzdělávání

účast na tuzemských a zahraničních profesních výstavách, veletrzích a odborných seminářích

jazykové kurzy, kariérní rozvoj

množství dalších benefitů

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte mi zaslat svůj životopis a já se Vám obratem ozvu zpět.

Těším se na Vaši reakci!

Petra Štěrbová

petra.sterbova@experis.cz
+420731412527