SKF Lubrication Systems CZ

Industrial engineer / Project manager

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Karlovarský,
Město: Chodov

Náš klient, společnost SKF Lubrication Systems CZ, hledá novou posilu do svého týmu na pozici Projektový manažer.

POPIS POZICE

* Zajišťuje proces plánování a realizace produktu z hlediska výrobních prostředků, spolupracuje při procesu plánování a řízení zdrojů, navrhuje a připravuje investice

* Navrhuje uspořádání strojů a přípravků, toky materiálu, návaznosti pracovišť a ostatních technických podmínek ve výrobě a logistice.

* Zajištuje projektový management ve vymezené oblasti:

– přemístění výroby mezi závody

– přemístění strojního zařízení a procesů mezi závody

– externí / interní pořízení strojního vybavení

– změny, vzorkování, inovace

* Ve spolupráci s příslušným Teamleaderem sestavuje projektový tým, plánuje a koordinuje jeho činnost, reportuje výsledky

* Řídí a podporuje proces neustálého zlepšování v oblasti Business Exellence

* Podílí se na projektech z oblasti digitální transformace – „Průmysl 4.0″ (např. Digitální montážní asistent, Pick by light, Condition monitoring, aj.)

SŠ / VŠ vzdělání nejlépe v technickém oboru (ideálně strojírenství atp.)

* Alespoň 3 roky praxe ve výrobě výhodou (vrtání, honování, broušení, CNC) nebo technologie ručních a přípravkových montáží.

* Orientaci ve výkresové dokumentaci

* Komunikativní znalost AJ nebo NJ (ústně a e-mailem), oba jazyky výhodou

* Znalost práce na PC, SW Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

* Aktivní řidič skupiny „B”

* Vítané jsou znalosti a zkušenosti s Lean Produktion a dále zkušenosti z projektového managementu.

* Výhodou je zkušenost s prací v SAP, znalosti průmyslových řídících systémů Symatic, pneumatických a elektronických prvků, průmyslových robotů, aj.

* Analytický přístup a kritické myšlení, loajalitu, samostatnost, zodpovědnost

* “Can do” přístup a ambici růst společně s firmou

NABÍZÍME

– zázemí společnosti s dlouhou tradicí a švédskou firemní kulturou

– motivující mzdové ohodnocení

– roční bonus

– 5 týdnů dovolené

– Cafeterie

– příspěvek na stravu a dojíždění

– další vzdělávání

KONTAKT

Alena Slezarikova
alena.slezarikova@manpower.cz
+420 734 288 912