Technolog

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Beroun (okres)

Je pro Vás čtení výkresové dokumentace hračkou? Máte zkušenosti s tvorbou technologických postupů? Hledáte stabilní zaměstnání, které Vás bude bavit a kde si budou vážit Vašich schopností? Chcete za svoji dobře odvedenou práci dostat dobře zaplaceno?

Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

· vytváření technologických a pracovních postupů

· vytváření cenových nabídek,

· jednání s dodavateli a s odběrateli

PROFIL KANDIDÁTA

· SO, SŠ vzdělání strojírenského směru,

· Znalost práce na PC

· Znalost technického programu ve 2D a ve 3D (AutoCAD)

· Dobrá znalost čtení strojírenských výkresů

NABÍZÍME

· stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce

· možnost průměrného měsíčního hrubého výdělku až 40 000,-

· příspěvek na penzijní připojištění 3% z VZSP

· příspěvek na stravování

· příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv,

· 22 dní dovolené

· raní směna 6-14.00

KONTAKT

Michal Kimmel
michal.kimmel@experis.cz