OSOBNÍ PORADCE – PRÉMIOVÍ KLIENTI

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Rozhlížíme se po nových posilách na naše pobočky napříč Prahou – hledáme ty z vás, kteří mají třeba jen roční zkušenost z banky a chtějí se posunout dále. Máme pro Vás pozici OSOBNÍHO PORADCE PRO PRÉMIOVÉ KLIENTY

POPIS POZICE

Co budete dělat?

· Pečlivě se starat o naše stávající prémiové klienty

· Budete profesionálem v oboru a nabídnete klientům řešení na míru jejích potřebám, zejména v oblasti investic, ale také širokého portfolia produktů

· Dostanete své portfolio movitých klientů

· Budete zvyšovat spokojenost našich zákazníků díky osobnímu přístupu a výbornému zákaznickému servisu

PROFIL KANDIDÁTA

Koho rádi přijmeme do týmu?

· Máte min. SŠ s maturitou

· Min. 1 rok zkušenosti jako bankovní/ finanční poradce

· Baví vás oblast investování a finančnictví

· Máte profesionální vystupování, jste draví a umíte udržovat dlouhodobé vztahy s klienty

· Chcete se dále vzdělávat a kariérně růst – my jsme připraveni Vás posunout dále!

NABÍZÍME

Jaká je naše nabídka?

· Atraktivní finance – zajímavý fix + velmi motivační bonusy

· Reálná možnost kariérního růstu – máme spoustu možností

· Skvělý tým

· Špičkové zázemí, vzdělávání

· Opravdu nadupaný balík benefitů:

· Cafeterie 14 tis. ročně (2 rok až 27 tis.)

· týden dovolené navíc

· 2 sick days

· Sleva na firemní produkty ( úvěry, hypotéku, pojištění, leasing…)

· Mobilní telefon

Zaujala Vás tato příležitost! Pošlete mi prosím CV.

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz