!!! MANAŽER LOGISTIKY S AJ !!!

Obor: Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Máte chuť pracovat pro prestižní mezinárodní společnost, která disponuje novou logistickou halou? Máte zkušenostmi z vedoucí pozice v oblasti logistiky a domluvíte se anglicky?

Zúročte svůj potenciál v renomované zahraniční společnosti a zašlete nám svůj životopis !!!

POPIS POZICE

* řízení logistického oddělení (cca 25 zaměstnanců)
* řízení logistických toků společnosti a jejich optimalizace
* vypracování logistického konceptu při náběhu nových projektů
* komunikace s dodavateli a zákazníky
* podíl na strategickém rozhodování

PROFIL KANDIDÁTA

* aktivní znalost anglického jazyka
* praxe na obdobné pozici a zkušenosti s vedením zaměstnanců
* znalost automotive sektoru
* energický přístup k práci a komunikativní dovednosti
* schopnost řešení krizových situací
* znalost logistických procesů
* týmovost, důslednost
* řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

* zázemí stabilní a prosperující společnosti
* službení automobil k soukromým účelům
* motivující finanční ohodnocení
* bonusový systém
* příspěvek na penzijní/životní pojištění
* závodní stravování

Zaujal Vás tento inzerát?

V tom případě mi, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis skrze tlačítko odpovědět. Vaše reakce budou doručeny na můj e-mail.

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.manpower.cz

Gabriela Pčolová, Team Leader, Manpowergroup
Pobočka Plzeň, náměstí Republiky 2

KONTAKT

Gabriela Pčolová
Gabriela.Pcolova@manpower.cz
+420 734 685 709