IT systémový administrátor

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Baví tě správa, údržba a zajištění bezpečnosti IT infrastruktury? Máš zkušenosti s administrací Linuxu a Windows? Máme pro Vás nově otevřené pozice v Brně! Přihlaš se nebo mi napiš na email ohledně bližších informací.

POPIS POZICE

Náplní Vaší pozice bude:

  • Správa, údržba, aktualizace a zajištění bezpečnosti všech Linux a Windows serverů
  • Administrace core síťové infrastruktury
  • Řešení bezpečnostní politiky

PROFIL KANDIDÁTA

Ideální profil kandidáta:

  • Znalost administrace operačního systému GNU/Linux (Debian, CentOS)
  • Znalost provozu a konfigurace služeb – Apache, Tomcat, MySQL, PostgreSQL a další
  • Znalost protokolu TCP/IPv4/IPv6 a konfigurace sítí
  • Zkušenosti s VMware Vsphere virtualizací a vSAN technologií
  • Výhodou jsou znalosti s technologií Cisco, Dell, Mikrotik, CheckPoint

NABÍZÍME

  • Pružnou pracovní dobu (možnost home-office)
  • Příležitost ovlivňovat chod IT oddělení svými nápady
  • Mobilní telefon, notebook
  • A škálu dnes již tradiční zaměstnaneckých benefitů (systém vzdělávání a školení, stravenky, benefity formou kafetérie,…)

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz