SW engineer – virtuální realita (super plat i benefity)

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Chcete být součástí týmu, který pracuje na super inovativních projektech v oblasti vývoje a výzkumu? Baví Vás virtuální realita, umíte anglicky a máte chuť zkusit něco nového ? Tak mi napište 🙂

POPIS POZICE

Co budete dělat:

  • Budete součástí týmu, který se soustředí na výzkum a vývoj
  • Budete pracovat na projektech jako je virtuální a rozšířená realita či rozpoznávání řeči
  • Softwarové prototypování
  • Aplikace na virtuální realitu (návrhy i realizace)

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíte splňovat:

  • Musíte mít už nějaký ten rok zkušeností s vývojem SW
  • Ovládat Javu, Kotlin, C# nebo Python (čím více programovacích jazyků znáte, tím lépe)
  • Mít komunikativní angličtinu
  • Výhodou pro Vás bude, pokud máte zkušenosti s 3D grafikou nebo vývojem webů (Javascript, Typescript) a také vývojem DevOps sféry

NABÍZÍME

Co Vám nabízíme?

  • Plat, který Vás potěší
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy (AJ, ŠJ, NJ,….)
  • Bezva firemní akce
  • Ovoce v kanceláři
  • 6 dní volna navíc, sick days pro případ nemoci
  • Konec bolesti zad, máme svého fyzioterapeuta
  • Možnost si zasportovat
  • A plno dalších..!

Máte zájem? Tak pošlete CV a probereme to 🙂

KONTAKT

Anna Blechová
anna.blechova@manpower.cz