Celní deklarant – Plzeň

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Máte zkušenosti s celními úřady a logistikou? Domluvíte se velmi dobře anglicky a hledáte novou pozici? Ráda s Vámi proberu další možnosti

POPIS POZICE

  • Příprava podkladů k celnímu řízení a k vystavování dokladů EUR1, ATR, COO
  • Komunikace s externími celními deklaranty a zákaznickým centrem (lokalizováno v zahraničí)
  • Zodpovědnost za související administrativu a dodržování celních a daňových norem

  • SŠ/VŠMin. 2-3 roky praxe na obdobné pozici – celní deklarace, logistika
  • Znalost celní legislativy a logistických procesů
  • Pokročilé znalosti na PC (MS Office, SAP)
  • Pokročilá znalost AJ
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME

  • Férového vedoucího, se kterým se dá na všem domluvit
  • Obědy zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce v novém a čistém prostředí
  • Měsíční bonusy
  • Až 25 dnů dovolené

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999