Mistr nástrojárny

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Krnov

Máte praxi z vedoucí pozice ve výrobě strojírenské společnosti? Rádi byste se stali součástí týmu společnosti, jejíž zaměstnanci jsou odborníky zejména v technologiích tváření a hlavními zákazníky jsou automotive společnosti? Pak čtěte prosím dále!

POPIS POZICE

– Řízení chodu oddělení nástrojárny

– Vedení a rozvoj týmu (cca 50 lidí – obráběči, nástrojáři) – hodnocení, vzdělávání a rozvoj jednotlivců (tato zodpovědnost je zejména důležitá)

– Zodpovědnost za servis, údržbu a správné využití technologií

– Zodpovědnost za hospodaření (rozpočet a jeho čerpání) a organizaci oddělení

– Komunikace s externími dodavateli, zajišťování externích služeb

– Reporting nadřízenému

– SŠ/VŠ strojírenské nebo min. 5 let praxe ve strojírenské výrobě

– Praxe z pozice mistra či vedoucího strojírenské výroby (nástrojárna – výhodou)

– Znalosti v oblasti obrábění a údržby tvářecích nástrojů

– Zkušenost s prací v SAP – výhodou

– Znalost anglického či německého jazyka – výhodou

– Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

NABÍZÍME

– Pouze ranní směny s pružnou pracovní dobou

– Příspěvek na penzijní a životní připojištění

– Příspěvek na dopravu

– Systém Cafeteria

– Moderní technologické vybavení

– Školení a jiné vzdělávání

Pokud Vás pozice zaujala a rádi byste se dozvěděli více, pošlete mi prosím svůj životopis přes tento portál, abych se Vám mohla ozvat zpátky a pobavit se o firmě i pozici podrobněji.

KONTAKT

Veronika Krčová
veronika.krcova@experis.cz