Elektroprojektant/ka

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Významná společnost působící v oblasti průmyslové automatizace a robotizace hledá elektro projektanta či projektantku se zkušeností v tomto oboru! Staňte se součástí týmu, který dodává inovativní řešení zefektivňující průmyslovou výrobu zákazníkům po celém světě!

POPIS POZICE

– Tvorba technické dokumentace (elektro)

– Příprava projektů pro výběrová řízení

– Řízení a kontrola svěřených projektů

– Jednání se zákazníky, spolupráce s ostatními členy týmu

– Vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo elektrotechniku

– Znalost některého z CAE systémů a prvků automatizace

– Znalost prostředí EPLAN

– Praxe na obdobné pozici

– Platná vyhláška 50/1978 Sb.

– Znalost angličtiny výhodou, ale není nutná

NABÍZÍME

– Zajímavé finanční ohodnocení, prémie

– Práci pro klienty v různých odvětvích

– Zázemí stabilní technologické společnosti

– Přátelský pracovní kolektiv, příjemné prostředí na Praze 10

– Firemní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití

– Odborná školení a jazykové kurzy

– Multisport kartu

Zašlete mi svůj životopis a získejte tak možnost podílet se na zajímavých projektech v oblasti průmyslové automatizace!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536