Projektant elektro

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Významná společnost působící v oblasti průmyslové automatizace a robotizace hledá elektro projektanta se zkušeností v tomto oboru! Staňte se součástí týmu, který dodává inovativní řešení zefektivňující průmyslovou výrobu zákazníkům po celém světě!

POPIS POZICE

– tvorba technické dokumentace (elektro)

– příprava projektů pro výběrová řízení

– řízení a kontrola svěřených projektů

– jednání se zákazníky, spolupráce s ostatními členy týmu

– dozor nad získanými projekty

– SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo elektrotechniku

– znalost některého z CAE systémů a prvků automatizace

– znalost prostředí EPLAN

– praxe na obdobné pozici

– platná vyhláška 50/1978 Sb.

– znalost angličtiny – výhodou

NABÍZÍME

– práci na zajímavých projektech

– zázemí stabilní technologické společnosti

– přátelský pracovní kolektiv

– firemní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití

– odborná školení a jazykové kurzy

– prémie

– Multisport karta

Zašlete mi svůj životopis a získejte tak možnost podílet se na zajímavých projektech v oblasti průmyslové automatizace!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz