Konstruktér

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Významná společnost působící v oblasti průmyslové automatizace a robotizace hledá konstruktéra se zkušeností v tomto oboru! Staňte se součástí týmu, který dodává inovativní řešení zefektivňující průmyslovou výrobu zákazníkům po celém světě!

POPIS POZICE

– konstrukční a vývojové práce na aktuálních projektech

– příprava technické dokumentace

– zodpovědnost za plnění termínů zakázek a za jejich kvalitu

– spolupráce s konstrukčním týmem, s výrobou a montáží

– komunikace a jednání se zákazníky

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání technického směru

– minimálně 1 rok praxe v oboru automatizace

– znalost práce v SolidWorks nebo jiném 3D software

– AJ na mírně pokročilé úrovni

– ŘP skupiny B

– znalost konstrukčních materiálů ve strojírenství

– komunikativnost, spolehlivost a schopnost řešit praktické a technické problémy

NABÍZÍME

– práci na zajímavých projektech

– zázemí stabilní technologické společnosti

– přátelský pracovní kolektiv

– firemní telefonní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití

– účast na školeních

– Multisport karta

– prémie

Zašlete mi svůj životopis a získejte tak možnost podílet se na zajímavých projektech v oblasti průmyslové automatizace!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz