PLC Programátor

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Významná společnost působící v oblasti průmyslové automatizace a robotizace hledá zkušeného PLC programátora! Staňte se součástí týmu, který dodává inovativní řešení zefektivňující průmyslovou výrobu zákazníkům po celém světě!

POPIS POZICE

– tvorba programů pro stroje a zařízení řízené průmyslovými PLC

– oživování strojů při jejich výrobě a při instalaci u zákazníka

– tvorba dokumentace k SW

– servis a podpora SW na již instalovaných zařízeních

– zaškolení obsluhy strojního zařízení

– technická podpora zákazníkům, případná realizace SW změn

PROFIL KANDIDÁTA

– minimálně SŠ vzdělání technického zaměření

– prokazatelná zkušenost s programováním strojních zařízení

– programování a znalost PLC (Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi, Beckhoff atd.)

– AJ minimálně na úrovni čtení technické dokumentace, ideálně komunikace

– ŘP skupiny B

– samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost, schopnost a ochota učit se nové věci

NABÍZÍME

– práci na zajímavých projektech

– zázemí stabilní technologické společnosti

– přátelský pracovní kolektiv

– služební auto

– firemní telefonní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití

– účast na školeních, jazykové a vzdělávací kurzy

– prémie

– Multisport karta

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz