PLC Programátor/ka

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Významná společnost působící v oblasti průmyslové automatizace a robotizace hledá zkušeného PLC programátora či programátorku! Staňte se součástí týmu, který dodává inovativní řešení zefektivňující průmyslovou výrobu zákazníkům po celém světě!

POPIS POZICE

– Tvorba programů pro stroje a zařízení řízené průmyslovými PLC

– Oživování strojů při jejich výrobě a při instalaci u zákazníka

– Tvorba dokumentace k SW

– Servis a podpora SW na již instalovaných zařízeních

– Zaškolení obsluhy strojního zařízení

– Technická podpora zákazníkům, případná realizace změn dle jejich přání

PROFIL KANDIDÁTA

– Zkušenost s programováním strojních zařízení

– Znalost programování PLC (Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi, Beckhoff atd.)

– AJ minimálně na úrovni čtení technické dokumentace, pokročilejší znalost výhodou

– ŘP skupiny B

– Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost a ochota učit se nové věci

NABÍZÍME

– Práci na zajímavých projektech pro tuzemské i zahraniční klienty

– Zázemí stabilní technologické společnosti

– Přátelský pracovní kolektiv

– Služební automobil

– Firemní telefonní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití

– Účast na školeních, jazykové a vzdělávací kurzy

– Zajímavé finanční ohodnocení, prémie

– Multisport kartu

Zašlete mi svůj životopis a využijte tak příležitosti pracovat na projektech průmyslové automatizace s nejlepšími specialisty v oboru!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz