Technolog/plánovač

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Kopřivnice

Máte zkušenosti s normováním a lean výrobou?
Hovoříte anglicky nebo německy?
Kopřivnice je pro Vás dostupná lokalita?

Pak čtěte dále!

POPIS POZICE

Hledáme nového člověka do týmu, který bude mít na starost:

– Zpracování výrobních postupů a dokumentací

– Stanovování výrobních norem dle metody MTM

– Správa kusovníků a routingů

– Zlepšování ergonomie pracovišť

– Účast na interních i externích auditech

– Sledování a následné vyhodnocování výrobních ukazatelů (OEE, Produktivita)

PROFIL KANDIDÁTA

Váš profil:

– SŠ/VŠ technického směru

– Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny podmínkou

– Znalost P-FMEA

– Zkušenosti s metodami normování

– Zkušenosti se štíhlou výrobou

NABÍZÍME

Co Vám můžeme nabídnout?

– práci na HPP pro lukrativní společnost

– odpovídající mzdové ohodnocení

– 13-tý plat

– jazykové vzdělávání a možnost osobního rozvoje

– dotované stravování v zázemí společnosti

– 5 týdnů dovolené

– příspěvek na penzijní a životní pojištění

– příspěvek na dopravu + možnost svozů dotovaných firemních autobusů

– zvýhodněné tarify mobilních operátorů

Zaujala Vás pozice? Váš životopis můžete poslat obratem na email: monika.zemanova@experis.cz

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz