Obchodník pro oblast stavebnictví

Obor: Výroba a vývoj, Obchod,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Jste již zkušený obchodník a oblast stavebnictví je Vám blízká? Nebo naopak ještě nemáte velké zkušenosti, ale zato velkou chuť se v této oblasti rozvíjet, tah na branku a k tomu VŠ vzdělání? Pak je to příležitost právě pro Vás!

POPIS POZICE

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • prodej nových zařízení
  • aktivní zapojení se do projektů od prvopočátku návrhu – komunikace s dalšími zainteresovanými stranami
  • péče a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky
  • úzká spolupráce s technickým oddělením při tvorbě návrhů pro zákazníky
  • mapování trhu, hledání nových příležitostí, akvizice
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • sledování průběhu jednotlivých zakázek

PROFIL KANDIDÁTA

Co byste měli splňovat:

  • SŠ vzdělání a praxi ve stavebnictví/ VŠ vzdělání a alespoň 1 rok v oblasti Salesu
  • komunikativní AJ – interní komunikace
  • technické myšlení
  • orientace na stavebním trhu
  • schopnost převzít odpovědnost za výsledky a zákaznickou spokojenost
  • tah na branku a orientaci na výsledek

NABÍZÍME

My Vám za to nabídneme následové:

  • zajímavou práci s technicky náročnými zařízeními
  • skvělý pracovní kolektiv
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • možnost kompletního zaučení a dalšího vzdělávání
  • služební automobil i k soukromým účelům a mobilní telefon
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příspěvky na stravování, penzijní připojištění, sport a rekreaci
  • 4 Sickdays

KONTAKT

Iveta Münsterová
iveta.munsterova@experis.cz