Mistr/ová ve stavebnictví

Obor: Výroba a vývoj, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Česká stavební firma, která si zakládá na kvalitě prováděných prací a osobním přístupu k investorům, momentálně hledá šikovné mistry a mistrové se zájmem pracovat na pozemních stavbách v Praze a okolí. Šance i pro méně zkušené kandidáty!

POPIS POZICE

– Řízení a kontrola stavebních prací
– Koordinace podřízených zaměstnanců na stavbě
– Spolupráce s dodavateli, jednání se subdodavateli

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ vzdělání v pozemním stavebnictví
– ŘP sk. B
– Uživatelská znalost MS Office
– Časová flexibilita, loajalita, spolehlivost
– Organizační a komunikační dovednosti

NABÍZÍME

– Možnost podílet se na velkých projektech v Praze a okolí

– Práci v profesionálním kolektivu, získávání zkušeností

– Zázemí společnosti v generálních dodávkách staveb

– Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení

– Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby

– Odborné vzdělávání

– Týden placené dovolené navíc

– Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely + výhodný tarif pro rodinné příslušníky

– Zdarma bankovní účet u KB

– Firemní aktivity (v létě kola, sportovní den, v zimě lyžování, Vánoční večírek)

Zašlete mi svůj životopis a získejte cenné zkušenosti u špičky v oboru pozemních staveb!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz