PLC Programátor

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha-východ

Máte zkušenost s programováním PLC? Zajímají Vás technologické novinky? Chcete pracovat ve firmě, která dodává stroje a výrobní linky, které navrhli, vyrobili a naprogramovali její specialisté? Zašlete nám svůj životopis a staňte se jedním z nich!

POPIS POZICE

– vývoj aplikačního SW pro automatizační systémy (PLC, průmyslové roboty, periferie) vč. dokumentace
– instalace, testování, oživení a uvedení řídicích systémů do provozu interně i u zákazníka
– příprava a provedení přejímky se zákazníkem
– návrh koncepce automatizace, návrh standardů pro vývoj aplikačního SW
– zákaznická podpora, školení

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku
– HW a SW znalosti PLC (programovací jazyky: Step7, TIA, WinSPS, KRL, VAL3, C/C++, Delphi, Visual Basic) a ovládání robotů
– pokročilou znalost německého nebo anglického jazyka
– schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
– pozitivní přístup, identifikace se společností/produktem
– ochota cestovat, řidičský průkaz

NABÍZÍME

– zajímavou a rozmanitou práci
– zaškolení v německé centrále
– zajímavé finanční ohodnocení, bonusový program
– příspěvek na stravování
– možnost dalšího vzdělávání
– možnost profesního růstu

Dbáme na rychlý průběh výběrového řízení, odpověď na Vaši zprávu je pro mne samozřejmostí.

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz