PLC Programmer

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha-východ

Máte zkušenost s programováním PLC? Zajímají Vás technologické novinky? Chcete pracovat ve firmě, která dodává stroje a výrobní linky, které navrhli, vyrobili a naprogramovali její specialisté? Zašlete nám svůj životopis a staňte se jedním z nich!

POPIS POZICE

– Vývoj aplikačního SW pro automatizační systémy (PLC, průmyslové roboty, periferie) vč. dokumentace
– Instalace, testování, oživení a uvedení řídicích systémů do provozu interně i u zákazníka
– Příprava a provedení přejímky se zákazníkem
– Návrh koncepce automatizace, návrh standardů pro vývoj aplikačního SW
– Zákaznická podpora, školení

PROFIL KANDIDÁTA

– Vzdělání se zaměřením na automatizační techniku
– HW a SW znalosti PLC (programovací jazyky: Step7, TIA, WinSPS, KRL, VAL3, C/C++, Delphi, Visual Basic) a ovládání robotů
– Pokročilá znalost německého nebo anglického jazyka
– Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
– Pozitivní přístup, proaktivita
– Ochota cestovat, řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

– Rozmanité projekty u klientů z různých oborů
– Zaškolení v německé centrále
– Zajímavé finanční ohodnocení
– Příspěvek na stravování
– Možnost dalšího vzdělávání
– Odborný růst, získávání nových znalostí

Zašlete mi svůj životopis a získejte možnost pracovat ve společnosti, kde Vaše znalosti opravdu ocení!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz