Senior Product Manager| B2B Go To Market| Bankovnictví

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Marketingová komunikace a PR,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Hledáte-li pestrou náplň práce s velkou dávkou zodpovědnosti a samostatnosti, jste na správném místě. Staňte se součástí mezinárodní společnosti, působící v oblasti platebních a transakčních služeb. Z důvodu interního posunu kolegy, hledáme zkušeného specialistu na pozici Go To Market Senior Expert.

  • Lokalita výborná dostupnost v centru Prahy
  • Nástup dohodou, možný ihned
  • Plat dohodou, podle zkušeností + roční bonus

POPIS POZICE

Jako produktový specialista budete:

  • Spolupracovat s globálním týmem na vývoji produktů (akceptace platebních karet), testovat je a zodpovídat za uvedení produktů na lokální trh
  • Definovat a analyzovat potřeby a požadavky trhu, identifikovat nové příležitosti
  • Komunikovat s pobočkami v Paříži a v Bruselu a lokálním sales týmem
  • Působit jako ambasador firemních produktů, zúčastňovat se konferencí a meetingů

PROFIL KANDIDÁTA

Váš profil

  • Máte víc jak 4 roky praxe s launchingem produktů – jako produktový/marketingový specialista v oblasti telekomunikace/bankovnictví
  • Mluvíte plynule anglicky (B2/C1 úroveň)
  • Dobře znáte lokální trh, jste iniciativní osoba se schopností dotáhnout věci do konce

NABÍZÍME

Čím je pozice zajímavá?

  • Budete mít strategickou pozici, možnost rozhodovat, testovat a ovlivňovat globální produkty, přizpůsobovat je na český trh
  • Stanete se součástí globální struktury, která je jedničkou v oboru a má velký potenciál i do budoucnosti
  • V práci se nikdy nebudete nudit, pozice je extrémně pestrá
  • Budete mít velkou podporu nadřízeného a přátelský tým, se kterým budete podnikat i mimopracovní aktivity, jako výlet do hor a podobně : )
  • Budete mít možnost služebních cest na pobočky v Paříži a Bruselu
  • Další benefity jako 25 dní dovolené a další extra dny volna (Bridge days)
  • Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • Home office, flexibilní pracovní doba
  • Notebook a telefon s firemním tarifem

Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

KONTAKT

Mária Matisková
maria.matiskova@experis.cz
+420733610633