SALES CONSULTANT – ZÍSKEJTE MEZINÁRODNÍ ZKUŠENOST

Obor: IT konzultace, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Obchod, Služby, Zákaznický servis,
Lokalita: zahraničí,

Máte zkušenosti v obchodě či zákaznickém servisu? Chcete se rozvíjet ve firmě, která podpoří váš kariérní růst? Pokud ano čtěte dále.
Aktuálně obsazujeme pozici pro společnost, která poskytuje komplexní řešení pro správu a zálohování dat pro enterprise klienty po celém světě.
Centrum Inside Sales je umístěno v hlavním městě Rumunska – Bukurešti.

POPIS POZICE

• Sledovat český a slovenský trh a vyhledávat obchodní příležitosti
• Komunikace s novými klienty písemně či telefonicky – budete proaktivní, ale zároveň dostanete portfolio klientů
• Budete mít informace o všech nabízených službách – klientům budete moct říct o všechny doplňující informace o produktech a cenových nabídkách
• Aktualizace a správa CRM systému

PROFIL KANDIDÁTA

• Prozákaznický přístup a zájem o komunikaci s lidmi
• Český/slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího pro komunikaci s klienty
• Pokročilá znalost anglického jazyka
• Zájem o relokaci do Bukurešti

NABÍZÍME

• Výjimečná příležitost práce pro společnost, která je lídrem ve svém oboru
• Zaučení do všech procesů je samozřejmostí
• Relokační balíček, který vám vše ulehčí – uhrazená letenka, ubytování na 6-8 týdnů, back office support, bonus ve výši jedné měsíční mzdy
• Moderní kancelář s čerstvou kávou, ovocem a občerstvením
• Chill out zóna pro odpočinek během dne
• Nadstandardní balíček benefitů – prémiová soukromá zdravotní péče, příspěvek na dopravu, wellness program, masáže v kanceláři
• Profesní školení a příležitosti pro další rozvoj

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz