Key Account Manager – FMCG – čokoláda a cukrovinky

Obor: Nákup a sourcing, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha, celá ČR,

Máte zkušenost v oblasti obchodu FMGC? Máme pro Vás novou výzvu pro mezinárodního výrobce čokoládových a želé cukrovinek. Oslaďte si život a přidejte se do obchodního týmu na pozici Key Account Manager.

POPIS POZICE

Co bude Vaším úkolem?

*získávání a vytvoření dlouhodobých vztahů se zákazníky – “retailers” (zejména maloobchodníci v ČR)

* vytváření dlouhodobých strategií se stávajícími klienty

* dosahování prodejních cílů

* implementace globální prodejní strategie

* příprava forecastů a obchodních plánů

* úzká spolupráce s ostatními odděleními, které souvisí s obchodem

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme?

* SŠ/ VŠ vzdělání

* komunikativní angličtinu (na denní bázi komunikace s nadřízeným)

* min. 5 – 7 let zkušeností s obchodem v FMCG podmínkou – ideálně jídlo a nápoje

* aktivní kontakty s nákupčími v FMCG

* výborné komunikační a prezentační dovednosti

* orientace na prodejní výsledky

* dobrá znalost Excel, Word, Powerpoint

NABÍZÍME

Jaká je naše nabídka?

* perspektivní zajímavá práce v mezinárodní společnosti

* atraktivní finanční ohodnocení

* soukromá lékařská péče

* příspěvek na obědy

* rozvojová školení

* služební auto i soukromým účelům

V případě zájmu o tuto pozici prosím pošlete CV v češtině a angličtině.

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz