Manažer kvality – zakázková strojírenská výroba

Obor: Výroba a vývoj, Vyšší management, Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Středočeský, Ústecký,

Manažer kvality – výrobní strojírenská společnost

Jste manažer kvality či zkušený inženýr kvality ve výrobní, nejlépe strojírenské společnosti ?

Pro našeho klienta, středně velkou zahraniční výrobní  společnost sídlící severozápadně od Prahy, hledáme manažera kvality hovořícího anglicky. Nezbytné jsou zkušenosti z oblasti řízení kvality ve výrobní firmě, znalost ISO standardů · Znalost problematiky NDT (vizuální kontrola svarů, ultrazvukové zkoušení) a znalost problematiky svařování ocelových konstrukcí jsou vítány.

POPIS POZICE

  • Odpovědnost za zajištění produktové a procesní kvality v rámci činností společnosti
  • Vyhodnocování ukazatelů kvality včetně reportingu výsledků
  • Zavádění systematických opatření ke zlepšení kvality společnosti
  • Optimalizace procesů systému management kvality
  • Certifikace společnosti dle ISO standardů (9001, 14001) a BS OHSAS 18001
  • Jednání s externími poskytovateli služeb (audity)
  • Systém řízení dokumentovaných informací ve společnosti
  • Školení pracovníků společnosti v oblasti kvality
  • Řízení týmu 10 podřízených

Náš klient by se rád setkal se zajímavými profesionály, kteří splňují následující kritéria:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Několikaletou praxi z oblasti řízení kvality (Quality Managementu) ve výrobní společnosti
  • Znalost metodologie NDT (ultrazvuk) a problematika svařovaní ocelových konstrukcí jsou výhodou
  • Zkušenosti s řízením menšího týmu, přirozenou autoritu, manažerské schopnosti
  • Aktivní znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka vítána (není podmínkou), plynulá znalost českého nebo slovenského jazyka podmínkou v případě cizince
  • Vysokou odolnost vůči stresu, flexibilitu, proaktivitu, loajalitu

NABÍZÍME

  • Uplatnění na důležité pozici v mezinárodní společnosti
  • Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice s ročním bonusem
  • Profesní růst a možnost seberealizace
  • 5 týdnů dovolené

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420739348798