Údržba vstřikolisů – Dýšina

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Dýšina

Máte zkušenosti v oblasti údržby vstřikolisů a hledáte uplatnění v blízkosti Plzně? Neváhejte mě kontaktovat.

POPIS POZICE

  • Realizace oprav vstřikolisů vč. jejich údržby
  • Činnosti dle technologických postupů (dodržování technologické kázně)
  • Dodržování příslušných interních směrnic a norem kvality
  • Zodpovědnost za funkční stav a bezproblémový chod strojů
  • Vylepšování chodu periferních zařízení a tím i zlepšování stability procesu
  • Inovace a opatření vedoucí k odstranění opakujících se závad

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/SOU elektro, popř. technického zaměření výhodou
  • Zkušenosti s údržbou vstřikolisů
  • Schopnost samostatné činnosti
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • Manuální zručnost

NABÍZÍME

  • Samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici
  • Stabilní prostředí mezinárodní společnosti
  • Firemní akce
  • Dovolenou navíc
  • Stravování / stravenky
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@experis.cz
+420 730 580 999