Konstruktér

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Orientujete se v technické dokumentaci včetně tvorby výkresů? Hledáte práci v konstrukci, kde uplatníte cizí jazyk a kde si Vašich schopností budou opravdu vážit? Jste na správném místě! Nabízíme Vám velmi dobré finanční ohodnocení a další benefity – jsme si totiž vědomi důležitosti Vaší práce. Tak neváhejte a pošlete nám Váš životopis!

POPIS POZICE

• Navrhování forem pro nové produkty
• Navrhování přípravků pro potřeby výroby
• Vypracovávání výrobní dokumentace (Autodesk Inventor, AutoCAD)
• Úpravy a modernizace stávajících forem a přípravků
• Spolupráce s přípravou výroby a výrobou, optimalizace a změny stávajících výrobních výkresů
• Správa modelů a výkresů v programu Autodesk Vault
• Komunikace s externími dodavateli

PROFIL KANDIDÁTA

• VŠ/SŠ technického směru
• Znalost konstrukčních úkolů a technologie ve strojírenství (práce s technickou dokumentací, tvorba výkresů atd.)
• modelování ve 2D i 3D (Autocad + Inventor výhodou), MS Office (Excel, Word, Outlook)
• anglický nebo německý jazyk – schopnost se samostatně domluvit (denní komunikace s kolegy z centrály v Německu), preferujeme NJ
• ŘP sk. B (občasné cesty za dodoavateli nebo na centrálu v DE)
• Zkušenosti z konstrukce ve strojírenské společnosti (ideálně od výrobců jednoúčelových strojů, výrobních linek, nástrojů apod.) výhodou
• Samostatnost

NABÍZÍME

• finanční platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravenky
• mobilní telefon
• stabilní zázemí zavedené firmy
• zaměstnanecké výhody a benefity

KONTAKT

Michal Kimmel
michal.kimmel@experis.cz