Stavbyvedoucí – LOP

Obor: Výroba a vývoj, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Česká stavební firma, která si zakládá na kvalitě prováděných prací a osobním přístupu k investorům, momentálně hledá šikovné stavbyvedoucí, se zájmem o problematiku lehkých obvodových plášťů budov.

POPIS POZICE

– Řízení dodávky, montáže komponentů a chodu stavby
– Kontrola montáží, vedení agendy na stavbě – stavební deník, BOZP
– Kontrola dodržování harmonogramů montáží
– Koordinace podřízených zaměstnanců
– Spolupráce s dodavateli
– Vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby

PROFIL KANDIDÁTA

– Vzdělání stavebního nebo strojírenského směru
– Praxe v oboru LOP, zájem o tuto oblast
– ŘP sk. B
– Uživatelská znalost MS Office

NABÍZÍME

– Možnost podílet se na velkých projektech v Praze a okolí

– Práci v profesionálním kolektivu, podporu ze strany vedení

– Zázemí společnosti v generálních dodávkách staveb

– Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení

– Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby

– Odborné vzdělávání

– Týden placené dovolené navíc

– Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely + výhodný tarif pro rodinné příslušníky

– Služební automobil i k osobním účelům

– Firemní aktivity (v létě kola, sportovní den, v zimě lyžování, Vánoční večírek)

Pokud Vás láká specializace LOP a práce na bytových domech a polyfunkčních objektech, zašlete mi svůj životopis a získejte možnost rozvíjet svou profesní kariéru ve skvělé společnosti!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz