VEDOUCÍ FAKTURAČNÍHO ODDĚLENÍ

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha,

POPIS POZICE

– Vedení a podpora týmu 10 lidí
– Kontrola procesů nákupního oddělení
– Účtování a kontrola skladů
– Účtování a kontrola nákupních faktur v systému Navision
– Implementace nových produktů a služeb
– Měsíční závěrky

PROFIL KANDIDÁTA

– Ekonomické vzdělání
– Praxe na podobné pozici
– Zkušenosti s vedením týmu
– Základní znalost českých účetních standardů a zákona o DPH
– Komunikativní angličtina

NABÍZÍME

– 5 týdnů dovolené
– Stravenky nebo příspěvek na penzijní / životní pojištění
– Multisport karta
– Notebook & mobilní telefon
– Vzdělávací kurzy a školení, jazykové kurzy přímo na pracovišti
– Flexibilní pracovní doba a možnost práce i z domova
– 3 sick days
– Roční bonus
– Zaměstnanecké palivové karty s výhodnými cenami
– Skvělá dostupnost – cca 3 min od stanice metra C
– Moderní kanceláře, relaxační místnosti (jóga, ping pong, stolní fotbálek), letní terasa pro oběd i kávu
– Čerstvé ovoce na pracovišti
– Pravidelné neformální zaměstnanecké akce, teambuildingové aktivity, vánoční večírek
– Dobrovolnický den a osobní budget pro dárcovství
– Podpora zaměstnanců při sportovních aktivitách (možnost účasti na různých závodech, stojany na kola a sprchy přímo ve společnosti)
– Odměna za doporučení nového zaměstnance / kolegy
– Odměna za věrnost

KONTAKT

Iva Zavadilová
Iva.Zavadilova@experis.cz
+420730162002