Technolog kovů/návrhy dílů/oddělení vývoje

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Kopřivnice

Máte chuť podílet se na nových věcech?
Rozumíte kovům?
Hovoříte anglicky?

POPIS POZICE

– podpora vývoje konstrukčních dílů, komponentů a výrobků z hlediska materiálu a vlastností
– zodpovědnost za uvolnění výkresu do výroby
– spolupráce s projektovým týmem
– simulace proveditelnosti
– tvorba layoutů
– jednání s dodavateli
– propočty nákladů definovaného spektra komponentů pro nástroje a díly
– testování plauzibility u zákazníků a dodavatelů
– účast na dodavatelských auditech

PROFIL KANDIDÁTA

Hledáme člověka do týmu, který:
– má SŠ/VŠ vzdělání technického směru/metalurgie a obd. obory výhodou
– má zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky nutností
– komunikativní znalost angličtiny (min. B2) – denní komunikace s centrálou společnosti v zahraničí
– je schopen týmové i samostatné práce

NABÍZÍME

– platové ohodnocení odpovídající Vašim profesním zkušenostem
– nadstandartní bonusový a benefitní systém
– možnost využití angličtiny samozřejmostí
– profesní i jazykové kurzy
– 5 týdnů dovolené
– volnočasové aktivity
– odměníme Vás za čas trávený v naší společnosti

Místo pracoviště: Kopřivnice
Nástup: dohodou

Zaujala Vás pozice? V tom případě budeme rádi za zaslání Vašeho životopisu odpovědí na tento inzerát.

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz