Dispečer vnitrostátní přepravy – 35-40 000 CZK

Obor: Doprava a logistika, Administrativa, Auto – moto, Doprava a logistika,
Lokalita: Středočeský,
Město: Tuchoměřice

Rádi koordinujete a organizujete dopravu? Máte již praxi v logistice a chcete získat další zkušenosti? Pokud ano, čtěte dál. Právě pro našeho klienta hledáme Dispečera vnitrostátní přepravy.

POPIS POZICE

• zajišťování rentabilní a kvalitní přepravy
• vedení a koordinování dopravců
• zajišťování přepravy objednávek zákazníků, při dodržování maximální optimalizace nákladů
• zodpovědnost za správnost údajů fakturace zákazníků a dopravců
• efektivní plánování distribuce, vytíženosti aut, kontrola nákladů – spoluzodpovědnost za finanční výsledky oddělení
• vedení a hodnocení svých spolupracovníků, dopravců a řidičů
• spolupráce na cenových nabídkách na FTL pro klienty a dodavatele
• zastupování manažera vnitrostátní přepravy v jeho nepřítomnosti

• SŠ s maturitou (technické nebo logistické zaměření výhodou)
• základní znalost anglického jazyka
• schopnost týmové práce a dobrý time-management
• výhodou může být znalost plánovacího softwaru (RAAL)
• ŘP sk. B

NABÍZÍME

• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• skvělý kolektiv a podporu rozvoje
• zdarma firemní autobus z Kladna nebo parkování přímo u firmy
• 5 týdnů dovolené
• stravenky v hodnotě 110 Kč
• příspěvek 3% na penzijní připojištění, podpora sportovních aktivit (Multisport karta) nebo odměny za jubilea
• stálou pracovní dobu 8:00-16:30

Jaký bude další postup?

V případě zájmu zašlete Váš životopis v českém jazyce, společně si řekneme více detailů a domluvíme se na dalším postupu.

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz