SENIOR / SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,

POPIS POZICE

– Odpovědnost za celkové vedení účetnictví podle platných předpisů a interních směrnic
– Každodenní účetní operace, hlavní kniha, rozvaha a výsledovka
– Sestavování účetní závěrky na měsíční i roční bázi
– Příprava pokladů pro audit
– Reporting podle interních předpisů
– Komunikace s úřady, statistika
– Příprava daňových přiznání
– Správa bankovních účtů a platebního styku
– Spolupráce s hlavní účetní a ostatními členy účetního oddělení

– Pracovní zkušenost v oblasti účetnictví – vedení komplexní účetní agendy
– Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
– Velmi dobrá znalost českého účetnictví a daňového systému
– Anglický jazyk – mírně pokročilá úroveň (občasná písemná a ústní komunikace)

NABÍZÍME

– Mobilní telefon
– Stravenky, Multisport karta, Home office, individuální rozpočet na vzdělávání, občerstvení na pracovišti zdarma, příspěvek 250Kč měsíčně do firemní kavárny
– 5 týdnů dovolené

KONTAKT

Iva Zavadilová
Iva.Zavadilova@experis.cz
+420730162002