Inženýr zákaznické kvality

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Máte zkušenost z obdobné nebo stejné pozice jako je Inženýr zákaznické kvality a rádi byste se uplatnili v menší automotive společnosti v Ostravě s přátelskou atmosférou? Pak čtěte určitě dále.

POPIS POZICE

– Komunikace se svěřenými zákazníky a řešení zákaznických reklamací

– Vedení zákaznických auditů u již zavedené sériové výroby a spolupráce na zákaznických auditech u nové výroby

– Spolupráce při rozjíždění nových výrobních projektů a nastavování procesů

– Aktivní navrhování řešení problémů a preventivních nápravných opatření, aplikace analýz příčin (8D, PDCA, Ishikawa diagram, 5 WHY a další)

– Reportování výsledků kvality

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání

– Praxe v oblasti zajištění kvality v automotive výrobě – minimálně 3 roky

– Angličtina – úroveň B2 (pro každodenní komunikaci)

– Znalosti metod řízení kvality (PPAP, FMEA, APQP)

– Znalost analýz vedoucí k řešení problémů (8D, 5WHY, Ishikawa)

– Znalost ISO 16949, ISO 9001 a VDA 6.3

NABÍZÍME

– uplatnění v menší automotive společnosti s přátelskou atmosférou

– pružná pracovní doba

– 5 týdnů dovolené

– stravenky, flexipasy

– firemní akce a teambuildingy

– jazykové kurzy

KONTAKT

Veronika Krčová
veronika.krcova@experis.cz