Ostrava!! Servisní mechanik!

Obor: Výroba a vývoj, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Patříte mezi ty, které baví opravy „velkých” strojů?
Máte strojírenské vzdělání a hledáte změnu?
Pak určitě stojí za to číst tuto inzerci – jedna opravdu zajímavá pracovní pozice je právě volná!

POPIS POZICE

Jako náplň práce byste mohl/a očekávat:
– servisní opravy strojů stavební techniky
– údržby stavebních strojů – plánované ale i nárazové
– výjezdy za zákazníky

PROFIL KANDIDÁTA

Na danou pozici jste vhodným kandidátem pokud:
– máte strojírenské vzdělání (nebo obdobné)
– máte zkušenost s opravami strojů – menších i větších
– Vám nejsou cizí mechanické ani elektrické opravy
– jste samostatný
– máte chuť do práce a zároveň Vám nechybí touha učit se a zlepšovat se

NABÍZÍME

Co Vám můžeme nabídnout?
– zázemí zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí v rámci ČR
– odpovídající platové ohodnocení
– čtvrtletní bonusy
– sick days
– stravenky
– partu skvělých kolegů

Zaujala Vás pozice? Chybí Vám nějaké informace? Pošlete prosím Váš životopis – ráda Vám o pozici sdělím bližší informace.

Nástup: ihned nebo dohodou
Místo pracoviště: Ostrava

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz