Manažer programu tanečního festivalu

Obor: Vyšší management, Administrativa, Tvůrčí práce, Vyšší management,
Lokalita: Hlavní město Praha, Vysočina, Jihomoravský,
Město: Žďár nad Sázavou, Brno nebo Praha

Hledáme Manažera hlavního programu festivalu KoresponDance

Náš klient je první Centrum choreografického rozvoje v České republice. CCHR SE.S.TA zahájila svoji činnost již v roce 1999 jako první Centrum choreografického rozvoje v České republice.

Cílem CCHR SE.S.TA je podporovat v České republice rozvoj profesionálního současného tance v mezinárodním kontextu.

CCHR SE.S.TA nabízí umělcům různé způsoby obohacení jejich profesního rozvoje.

Festival KoresponDance od roku 2015 pravidelně prezentuje umělce z 15 zemí a několika kontinentů. Mezinárodní program s aktivitami zahrnujícími i místní obyvatele všech věkových kategorií. Letní tábor pro děti, komunitní práce, dílny, akce pod širým nebem, představení na zámku a ve městě; taneční a hudební představení zahrnující profesionály, amatéry i děti.

POPIS POZICE

Budete zodpovědný/á zejména za koordinaci a produkci hlavního programu festivalu KoresponDance ve spolupráci s ředitelem festivalu a festivalovým týmem.

Mezi hlavní úkoly Manažera programu patří:

· organizace, koordinace a produkce hlavního festivalového programu v souladu s rozpočtem, koordinace chodu festivalu (doprava a zajištění ubytování účastníků)

· spolupráce s fundraisingem na národní i mezinárodní úrovni, komunikace s vybranými společnostmi a organizacemi

· spolupráce s technickým ředitelem festivalu, vyjasnění ekonomických a technických podmínek produkce

· spolupráce s marketingem a PR (zajištění vhodných propagačních materiálů, programových textů, fotografie, videa a další propagační materiály festivalu)

· struktura logistiky hlavního festivalového programu, zajištění zkušebních prostor

· smluvní záležitosti se zúčastněnými subjekty (včetně autorských práv, víz a pojištění).

· Ekonomické otázky zajištění festivalu (správa fakturace od účastníků, předání faktur k platbě ekonomickému manažerovi, cestovné apod.

· zpracovaní feedbacku po skončení festivalu

Šanci uspět máte, pokud nám můžete nabídnout následující vlastnosti a schopnosti:

· Samostatnost a zodpovědnost, flexibilitu, výborné komunikační a organizační schopnosti

· Schopnost koordinovat mezinárodní projekty, zkušenost s logistikou uměleckých akcí a koordinací týmu

· Základy účetnictví a schopnost orientace ve správě smluv (Autorské právo, atd.)

· aktivní znalost angličtiny na dobré úrovni v psané i mluvené formě (nutná podmínka), francouzština výhodou

Preferovány dále jsou:

· Zkušenosti v oblasti produkce scénických umění

· Orientace v oblasti současného umění, ideálně v oblasti současného tance

· Zkušenost s administrací projektů s podporou EU fondů: příprava žádosti, rozpočtů, řízení projektu

· Znalost Word, Excel, Access…

· Řidičský průkaz Sk. B

NABÍZÍME

· Flexibilní pracovní dobu při spolupráci na bázi smlouvy o dílo, nebo IČO

· Smysluplnou práci

· Nonkonformní pracovní prostředí

· Možnost podílet se na mezinárodních aktivitách s rozvojovým přínosem v oblasti kultury

· Odměna odpovídající Vašemu nasazení

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám prosím :

· Motivační dopis

· Profesní životopis včetně referenčních kontaktů

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420739348798