Mistr výroby

Obor: Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Máte zkušenosti s vedením lidí a hledáte stabilní zaměstnání, které Vás bude bavit a kde si budou Vašich schopností vážit? Jste flexibilní člověk se smyslem pro organizaci? Chcete za svoji práci dostat dobře zaplaceno? Tak to hledáme právě Vás.

POPIS POZICE

• operativně organizovat a řídit činnost podřízeného výrobního střediska
• zajištění výroby střediska v požadovaném sortimentu, množství a kvalitě

PROFIL KANDIDÁTA

• vzdělání – SŠ/SOU technického/elektro směru
• dobrá znalost německého jazyka nebo anglického jazyka
• manuální zručnost, přesnost a preciznost
• zkušenost s vedením týmu

NABÍZÍME

• motivující práci ve stabilní prosperující společnosti
• moderní a čisté pracovní prostředí
• loajality bonus
• velmi dobré mzdové ohodnocení + roční bonus na dovolenou a Vánoce
• ranní směny
• pravidelné roční zhodnocení mzdy
• 5 týdnů dovolené
• dotované závodní stravování
• nadstandardní přesčasové příplatky
• podpora ve vzdělávání, možnost absolvování odborných školení
• jazykové kurzy
• příspěvek na dopravu

KONTAKT

Michal Kimmel
michal.kimmel@experis.cz
+420 733 628 412