VEDOUCÍ VÝROBNÍ LINKY (NÁSTUP IHNED!)

Obor: Výroba a vývoj, Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Říčany (Jažlovice)

Staň se VEDOUCÍM VÝROBNÍ LINKY pro světově největšího a nejúspěšnějšího zpracovatele lososů na světě – skandinávskou společnost Marine Harvest.

POPIS POZICE

– Odpovědnost za výrobní linku – zpracování potravin
– Vedení, motivace a rozvoj zaměstnanců
– Řízení směn a dovolenek
– Reporting

PROFIL KANDIDÁTA

– Relevantní zkušenosti z výrobní oblasti několik let
– Praxe v oblasti vedení lidí
– Schopnost rozumět si a jednat s lidmi
– Ochota a možnost pracovat na 2 směny (6 – 14 a 14 – 22)

NABÍZÍME

– Nástup – ihned
– Smlouva na dobu neurčitou
– Obědy
– Možnost využití svozových autobusů
– Lokalita – Říčany (Jažlovice)

Další informace:

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis na email iva.wojnarova@manpower.cz nebo mne kontaktujte na telefonu 731 637 828.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.manpower.cz.

KONTAKT

Iva Wojnarová
Iva.Wojnarova@experis.cz
+420731637828