Programátor řídících systémů

Obor: IT vývoj, Doprava a logistika, Elektro a automatizace, IT vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Zajímáš se o programování řídících systémů, ale nemáš dostatek zkušeností nebo nemůžeš najít to pravé? Tak právě tebe hledáme! A to i v případě, že si právě dokončil školu a máš minimum zkušeností! Vše tě naučíme, stačí mít chuť do práce a zájem o obor! Tak neváhej, pojď do toho a ukaž co v tobě je!

POPIS POZICE

– programování a vývoj SW pro řízení dopravníkové techniky (TiaPortal)

– 3D simulace řídícího systému před uvedením do provozu

– uvedení zařízení do provozu, řešení technických problémů

PROFIL KANDIDÁTA

– minimálně SŠ elektrotechnické vzdělání

– zájem o obor

– znalost NJ, příp. AJ na komunikativní úrovni

– ochota cestovat v rámci Evropy při uvádění do provozu

NABÍZÍME

– mladý přátelský kolektiv

– firemní benefity (5 týdnů dovolené, kurzy NJ, pružná pracovní doba, mobilní telefon pro soukromé účely)

– motivující finanční ohodnocení, roční bonusy

KONTAKT

Michal Pošvář
michal.posvar@manpower.cz