Finanční manager – SSC

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Jste zkušený finančí anager či manager SSC a hledáte změnu? Umíte perfektně anglicky a chcete rozvíjet tým Cash Collection, Customer Query Admin, Mezinárodní účetnictví a Travel and Expense? Pokud ano, ráda se s Vámi setkám. Více informací Vám poskytnu níže či na tel.: 730 580 999.

POPIS POZICE

  • Vedení finančního oddělení v SSC
  • Vedení 4 teamleaderů + 50 zaměstnanců ve finančním oddělení (Cash Collection a Customer Query Admin v Plzni a Praze, Mezinárodní účetnictví a Travel and Expense)
  • Zodpovědní za řízení týmu (plánování, personální obsazení, školení, hodnocení a rozvoj týmových zdrojů a jejich schopností)
  • Definování a implementace strategií pro vývoj oddělení a zajištění stabilního poskytování služeb
  • Řízení onboardingu nových klientů
  • Vyjednávání se stávajícícmi klienty
  • Reportování mateřské společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

  • Ekonomické vzdělání
  • Nejméně více než 5 let zkušeností v oblasti financí / účetnictví či SSC
  • Anglický a český jazyk je nutností – pokročilá úroveň
  • Silná odborná zkušenost v oblasti účetnictví / správy financí
  • Ochota cestovat po služebních cestách
  • Velmi silná zkušenost s vedením
  • Zkušenosti s prací v prostředí sdíleného servisního střediska jsou plus
  • Silné dovednosti orientované na procesy spojené se silnými komunikačními dovednostmi
  • Funkční a vedoucí kompetence

NABÍZÍME

  • Kancelář umístěná v centru Plzně
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pozitivní firemní kultura založená na respektu vůči zaměstnancům a jejich práci
  • 5 týdnů dovolené
  • Dárkové poukázky na stravu
  • Penzijní příspěvek 300 Kč měsíčně
  • Jazykové kurzy a další školení
  • Firemní akce
  • Roční bonus (na základě finančních výsledků)

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999