Linux programátor C++

Obor: IT správa, IT vývoj, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Pro společnost, která je předním českým výrobcem řídicích systémů a elektroniky pro průmyslovou automatizaci a automatizaci budov hledáme Linux programátora se znalostí C++, který by doplnil již dvoučlenný Linux tým.

POPIS POZICE

Co vás čeká

– vývoj linuxových aplikací pro nově vyvíjený HW

– cílová platforma je na naší vlastní linuxové distribuci

– díky spojení s výrobou si můžete vzít výrobek ihned na testy

– pestrost práce na stále nových projektech

– analýza zadání a návrh celé nebo dílčí architektury

– samostatná činnost

PROFIL KANDIDÁTA

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

– zkušenost s programováním v Linuxu (autotools, make, pkg-config, gcc, bash),

– znalost C++

– programování v multitaskovém prostředí,

– orientace v linuxových distribucích postavených na Debianu + základní administrace systému

– základní znalost ethernetových protokolů, znalost UDP a práce s wiresharkem

Výhodou bude

– výhodou je zkušenost s kódováním pro platformu ARM (s cross- kompilátorem)

– orientace v open-source knihovnách pro práci s multimédii (gstreamer-1.0 a případně ffmpeg)

– znalost skriptovacího jazyka lua a jeho integrace do C/C++

– frameworky/knihovny: glib, GTK, SFML, gstreamer, freetype2, openGL, boost

– znalost dalších jazyků alespoň na pokročilé úrovni

NABÍZÍME

Co vám můžeme nabídnout

– perspektivní dlouhodobou spolupráci

– pružná pracovní doba

– 5 týdnů dovolené

– 3 sick days

– stravenky

– MultiSport karta

– nápoje na pracovišti

– jazykové kurzy na pracovišti

– možnost dalšího osobního rozvoje

– místo výkonu práce Praha Košíře

Chcete se o pozici a společnosti dozvědět více? Pošlete svůj životopis na andrea.skodova@experis.cz.

KONTAKT

Andrea Škodová, M.A.
andrea.skodova@experis.cz
+420 604 296 754