VEDOUCÍ VÝROBNÍ LINKY (NÁSTUP IHNED)

Obor: Výroba a vývoj, Doprava a logistika, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Říčany

Staň se VEDOUCÍM VÝROBNÍ LINKY pro světově největšího a nejúspěšnějšího zpracovatele lososů na světě – skandinávskou společnost Marine Harvest.

POPIS POZICE

– Odpovědnost za výrobní linku – zpracování potravin
– Vedení, motivace a rozvoj zaměstnanců
– Řízení směn a dovolenek
– Reporting

PROFIL KANDIDÁTA

– Středoškolské vzdělaní
– Relevantní zkušenosti z výrobní oblasti několik let
– Technické znalosti a dovednosti
– Praxe v oblasti vedení lidí
– Schopnost rozumět si a jednat s lidmi
– Ochota a možnost pracovat na 2 směny (6 – 14 a 14 – 22)

NABÍZÍME

– Nástup – ihned
– Smlouva na dobu neurčitou
– Obědy
– Lokalita – Říčany (Jažlovice)

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailové adrese lubomira.rybosova@experis.cz nebo na telefonu 733 165 052.

KONTAKT

Lubomíra Rybošová
Lubomira.Rybosova@experis.cz