Konstruktér hutních strojů a zařízení

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

POPIS POZICE

  • Navrhování a kreslení výrobní dokumentace potrubí
  • Tvorba výrobní výkresové dokumentace dle požadavku zákazníka (z 3D modelů nebo z návrhových výkresů)
  • Provádění základních strojařských výpočtů
  • Kontrola výkresové dokumentace
  • Cestování do našich zahraničních poboček a na stavby

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství /SŠ vzdělání s praxí
  • Znalost práce v AutoCADu
  • Znalost SolidEdge nebo NX, příp. jiného 3D CAD systému
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Flexibilita a ochota pracovat v zahraničí
  • Samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • Praxe v navrhování a zkušenosti z výroby a montáže hutních zařízení výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Vhodné i pro absolventa

NABÍZÍME

Firemní benefity:

  • příspěvek na stravování – stravenky
  • příspěvek na volnočasové aktivity a jazykové kurzy – Benefit plus
  • proplácení prvních tří dnů nemoci
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní a/nebo životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • odměny při pracovních a životních jubileích

KONTAKT

Eva Bordovská
eva.bordovska@experis.cz
+420 607 060 633