MECHANIK

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Kopřivnice

Máte zkušenosti s opravami spotřební elektroniky a vyhlášku 50? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti se silným zázemím?

Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

Co budete mít na starost:

  • průběžné opravy výrobků (audio/video systémy, aktivní reprosoustavy, telefony) či jejich částí, podpora plynulosti výroby a testování
  • diagnostika primárních příčin vzniku vad a následné navrhování krátkodobých i dlouhodobých nápravných opatření
  • evidence a administrace neshodných dílůtestování produktů ve výrobním procesu
  • poskytování zpětné vazby o vadách operátorům ve výrobě, hledání a předcházení chyb
  • úzká spolupráce při transferech nových výrobků z mateřské společnosti do ČR, pomoc při zaškolování operátorů ve výrobě

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás požadujeme:

  • elektrotechnické vzdělání (nejlépe s maturitou)
  • znalost konstrukce (sestavování) a oprav spotřební elektroniky (TV, DVD, audio)
  • praxe v oblasti akustiky a ozvučení výhodou
  • praxe v oblasti oprav spotřební elektroniky výhodou
  • vyhláška č. 50
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • schopnost práce na PC
  • minimálně základní schopnost komunikace v AJ

NABÍZÍME

Co Vám za to nabízíme:

  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 3 % měsíčního platu (ihned po nástupu)
  • příspěvek na stravování ve výši 55 %
  • cafeterie v hodnotě 2 400/rok
  • věrnostní benefit v hodnotě 5 000 Kč za každých 5 let se společností
  • zkrácená pracovní doba (37, 5 hodiny týdně)
  • přesčasové hodiny proplacené + pohotovostní režim

KONTAKT

Iveta Münsterová
iveta.munsterova@experis.cz