Senior IT Specialist

Obor: IT správa, IT vývoj, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Hľadám skúseného IT Špecialistu – Systémového Administrátora, ktorý vie skriptovať v Shell/Python/Perl/PowerShell a má zameranie na Linux/Unix administráciu.

POPIS POZICE

Tvojou úlohou bude poskytovať IT riešenia v pridelených technických disciplínach. Budeš mať na starosti údržbu a transformáciu aktivít tak, aby prispievali k vyššej spokojnosti zákazníkov. Ďalej budeš:
• zabezpečovať, aby IT produkty a služby boli v súlade s firemnými SLA (Service Level Agreement)
• dokončovanie úloh, projektov a aktivít presne a v časových termínoch
• zdieľať poznatky s ostatnými kolegami
• schopný identifikovať vylepšenia služieb a vypracovať postupy, ktoré umožnia tieto vylepšenia zaviesť
• zabezpečovanie dobrých vzťahov s klientami

PROFIL KANDIDÁTA

Minimálne požiadavky:
• 5 rokov skúsenosti s Linux/Unix administráciou (inštalácie, administrácia: úložiska, užívateľov, sietí, systémových služieb, webových služieb)
• skúsenosť s VMware administráciou
• skriptovanie v Shell
• ochota mentorovať juniornejších kolegov

Bonusové požiadavky:
• skriptovanie v Python/Perl/PowerShell/Ansible/Bash/Batch
• skúsenosť s úložiskom a zálohovaním (SAN, NAS, stratégie zálohovania)
• skúsenosť so zálohovaním cloud (Microsoft, Amazon, iné)
• monitorovanie siete (Nagios, Icinga, atď.)
• multidisciplinárna znalosť IT (TCP/IP, serverové technológie)
• Data Center hardware (serveri, úložiská, vybavenie siete)
• systémová administrácia v oblastiach ako KVM, Windows Server, databázy, Active Directory, O365, integrácie
• ITIL operácie
• znalosť anglického jazyka B2, znalosť českého alebo slovenského jazyka
• vodičský preukaz typ B

NABÍZÍME

• moderné technológie
• stravenky 100 Kč
• sickdays
• 5 týždňov dovolenky
• hodiny angličtiny
• bonus za doporučenie nového pracovníka
• prístup do fitness
• cafeteria systém 350 Kč
• príspevok na sociálne poistenie
• home office
• a mnoho ďalších

Popis spoločnosti

Priekopník v mobile networking službách: 5G, VoLTE, VoWiFi, RCS, vEPC. Zákazníkmi je 250 firiem, ktoré poskytujú služby v oblasti komunikácií. Americká spoločnosť, ktorá firmám poskytuje riešenia, zamerané na zvyšovanie a ochranu príjmov a znižovanie nákladov.

KONTAKT

Jakub Dubovan
Jakub.Dubovan@manpower.cz