IT Support Specialist

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

IT Support Specialist přímo pro IT společnost v Praze

Německá IT společnost, která komplexně podporuje mnoho dalších klientů po celém světě, aktuálně hledá kolegu do malého on-site týmu s mezinárodním přesahem přímo v Praze.

POPIS POZICE

  • Zaškolí Vás seniornější kolega a k dispozici je i podpora z mateřské společnosti.
  • Komplexní L1 a především L2 support konkrétní pobočky v Praze na Pankráci.
  • Naučíte se mnoho nového nejen ve správě síťové infrastruktury ale i v klasickém L2 on-site supportu pro konkrétní společnost.
  • Budete denně v kontaktu i s našimi zahraničními pobočkami. Využijete tedy i AJ.

  • Min. 1 rok zkušeností jako IT Support on-site či IT shelpdesku.
  • Angličtina na kumunikativní úrovni B2 – C1.
  • Zájem o profesní růst, vzdělávání se a rozvoj v IT.

NABÍZÍME

  • Mezinárodní zázemí
  • Profesní IT školení
  • Inovativní dynamické prostředí
  • Benefity na jaké jste zvyklí (nemáme pevně danné, ale rádi přizpůsobíme Vašim požadavkům 😉

Zaujala Vás pozice? 🙂 Pošlete mi Vaše CV v angličtině prosím, na email: lukas.moravec@experis.cz

KONTAKT

Lukáš Moravec
lukas.moravec@experis.cz