Školitel – technik

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace, Vzdělávání,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Nebojíte se techniky a zároveň preferujete práci s lidmi? Rád předáváte své znalosti a zkušenosti kolegům? Chcete využít znalost anglického jazyka? Využijte jedinečné příležitosti ve společnosti, která je celosvětovým lídrem v odvětví výtahů a eskalátorů.

POPIS POZICE

– Pořádání a provádění obecných (soft skills) i technicky zaměřených školení pro zaměstnance

– Příprava plánů školení, vyhodnocování úspěšnosti a hodnocení školení

– Příprava školicích materiálů a pomůcek

– Spolupráce s dalšími odděleními, sdílení osvědčených postupů

– Školení v rámci České republiky a Slovenska (pracovní cesty 1-2x v týdnu)

PROFIL KANDIDÁTA

– Zkušenost na podobně zaměřené pozici

– Anglický jazyk na komunikativní úrovni

– Technické vzdělání, popřípadě praxe v oboru

NABÍZÍME

– Atraktivní finanční ohodnocení

– Pravidelnou účast na školeních v zahraničí

– Zázemí nadnárodní společnosti, stabilní a perspektivní zaměstnání

– Firemní automobil i k soukromým účelům

– Mobilní telefon, notebook

– Stravenky

– Příspěvek na penzijní připojištění

– Příspěvek na multisport kartu

– Příspěvek na tábory dětí

– 4 sick days

Zašlete mi svůj životopis ještě dnes a posuňte svou kariéru o patro výš!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz