Manažer nákupu a logistiky

Obor: Doprava a logistika, Nákup a sourcing, Doprava a logistika, Nákup a sourcing,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Bruntál

Máte zkušenosti z logistiky a nákupu? Máte přirozenou autoritu a vedení lidí je Vám blízké? Angličtina je Váš přítel a nebojíte se jí používat? Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

Co bude Vaší náplní práce:

  • organizace činností nákupu a skladů materiálu
  • zpracování objednávek a uzavírání obchodních smluv s dodavateli
  • kontrola dodržování smluvních podmínek
  • cenová politika při nákupu a koncepce nákupních cen
  • optimalizace zásob materiálů a zboží na základě výrobních plánů
  • materiálové toky ve firmě s cílem minimalizace spotřeby a ztrát
  • řízení operativního a strategického nákupu technických komodit

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme:

  • orientace v logistice
  • zkušenosti s nákupem komodit
  • vedoucí schopnosti
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • orientace v legislativě

NABÍZÍME

Co Vám nabízíme:

  • zázemí tradiční, rozvíjející se společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na dopravu
  • navíc dva dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravu v místě výkonu práce
  • pravidelné měsíční příspěvky na zdraví, rekreaci či sport
  • rozvojový plán dle individuálních potřeb
  • počítáme s Vámi na všech firemních akcích

KONTAKT

Iveta Münsterová
iveta.munsterova@experis.cz