Junior – obchodní zástupce

Obor: Nákup a sourcing, Obchod,
Lokalita: Moravskoslezský,

Máte duši obchodníka, ale nemáte zatím dostatečnou praxi? Nevadí – my Vás vše naučíme! Chcete být součástí výrobní společnosti? Tak se přidejte k nám a zašlete nám Váš životopis!

POPIS POZICE

Co bude Vaší náplní práce:

  • péče o stále zákazníky, akvizice nových
  • obchodování se spotřebním zbožím (velkosklady)
  • technické poradenství
  • návrhy nových a lepších řešení
  • spolupráce na tvorbě nových strategií

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás požadujeme:

  • obchodního ducha
  • výborné prezentační dovednosti, flexibilitu, ochotu učit se, drive
  • zkušenosti z obchodu ve výrobní společnosti – výhodou, ale ne podmínkou!
  • angličtina na komunikativní úrovní

NABÍZÍME

Co Vám nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení a vymazlené benefity
  • kvalitní podpora pro zaučení
  • práce formou home office a v terénu
  • služební automobil i k osobním účelům

KONTAKT

Iveta Münsterová
iveta.munsterova@experis.cz