Procesní inženýr

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Kopřivnice

Chcete být součástí mezinárodní a rostoucí společnosti? Máte zkušenosti se strojním inženýrstvím a modelováním nebo tvorbou návrhů? Vyznáte se v oblasti konstrukce plastových nebo ocelových dílů, mechaniky nebo lepení?

Pak se připojte k nám a zašlete nám Váš životopis!

POPIS POZICE

Co budete mít na starost:

  • Využití znalostí o požadavcích zákazníka – znalosti o produktech (audio / TV / akustika) – konkrétně v oblasti zlepšení průmyslových technologií
  • Zpracování standardů a postupů v oblasti procesního inženýrství
  • Školení ostatních
  • Spolupráce na konkrétních ad hoc aktivitách (např. Podpora auditů, auditů QMS, 6S / Lean projektů …)
  • Vyhledávání aktivit NVA, navrhování zlepšení (v rámci společnosti)
  • Zodpovědnost za udržování a zlepšování výrobního procesu včetně kvality
  • Zodpovědnost za změny ve výrobě, ECR / ECO / ECN.
  • Zodpovědnost za návrh a údržbu výrobní dokumentace, např. WI, kusovníku atd.
  • Zodpovědnost za návrh a údržbu SAP / CIM
  • Zodpovědnost za školení výrobních pracovníků
  • Zodpovědnost za navrhování štíhlého a efektivního výrobního prostředí
  • Zodpovědnost za zjištění efektivních faktorů ve výrobních procesech za účelem odstranění “proluk” a “bottleneck”

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás požadujeme:

  • Znalost SAPu – minimálně na uživatelské úrovni
  • Angličtina na pokročilé úrovni
  • Samotatnost a komunikativnost
  • Systematický přístup, časová flexibilita
  • Analytické myšlení a týmový duch

NABÍZÍME

Co Vám za to nabízíme:

• Příležitost být součástí mezinárodních projektů v rostoucí společnosti
• Smysluplnou práci
• Kooperativní firemní kulturu plnou lásky a vášně pro zvuk
• Atraktivní pracovní podmínky (flexibilní pracovní doba, příspěvek na důchodové připojištění, na stravování a volný čas, polohovatelné stoly, příležitostná domácí kancelář, 25 dní dovolené atd.)

KONTAKT

Iveta Münsterová
iveta.munsterova@experis.cz