Key account manager

Obor: Elektro a automatizace, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Elektro a automatizace, Obchod,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Kopřivnice

Chcete být součástí mezinárodní a rostoucí společnosti? Máte zkušenosti na obchodní pozici? Máte výborné prezentační dovednosti a angličitu na velmi dobré úrovni? Oblast projektového managementu a financí Vám není zcela cizí?

Pak se připojte k nám a zašlete nám Váš životopis!

POPIS POZICE

Co budete mít na starost:

  • Péči a rozvoj vztahů se zákazníky – od dodání projektu až po zákaznický servis a EOL
  • Být komunikačním článkem směrem k zákazníkovi a naopak
  • Zodpovědnost za budování nejvyšší úrovně spokojenosti zákazníků
  • Zodpovědnost za budování strategických vztahů se zákazníky
  • Zodpovědnost za správný proces kotace ve spolupráci s finančním týmem
  • Zodpovědnost za správné předávání informací zákazníkovi v případě změn v projektu, ve výrobě, v dodávkách atd.
  • Setkání s dalšími Key account managery a sales managementem, za úkolem vytvoření strategie prodeje
  • Monitoring konkurence

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás požadujeme:

  • Technický a finanční background
  • Znalost procesu a produktového portfolia nebo zkušenosti na podobné pozici
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Výborné obchodní a komunikační dovednosti
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Zaměření na zákazníka

NABÍZÍME

Co Vám za to nabízíme:

• Příležitost být součástí mezinárodních projektů v rostoucí společnosti
• Smysluplnou práci
• Kooperativní firemní kulturu plnou lásky a vášně pro zvuk
• Atraktivní pracovní podmínky (flexibilní pracovní doba, příspěvek na důchodové připojištění, na stravování a volný čas, polohovatelné stoly, příležitostná domácí kancelář, 25 dní dovolené atd.)

KONTAKT

Iveta Münsterová
iveta.munsterova@experis.cz