DEVELOPMENT PROJECT MANAGER

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace, Vyšší management,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Kopřivnice

Chcete být součástí mezinárodní a rostoucí společnosti? Máte zkušenosti s projektovým managementem nebo procesním inženýrstvím? Vyznáte se v elektronických komponentech a máte technické znalosti? Vedení lidí je Vám blízké?

Pak se připojte k nám a zašlete nám Váš životopis!

POPIS POZICE

Co budete mít na starost:

  • Celková odpovědnost za projekty směřované k zákazníkům
  • Zodpovědnost za projekty vývoje produktů – od fáze nabídky až po předání do sériové výroby
  • Kontrola nákladů BOM a MVA a koordinace členů projektu
  • Koordinace vývoje produktu
  • Působení jako podpora pro zákazníky – technické a projektové problémy
  • Zodpovědnost a sledování průběhu projektu a jeho plnění
  • Optimalizace nákladů
  • Denní řízení členů projektového týmu
  • Denní koordinace a sledování úkolů projektu a efektivní využití nástrojů
  • Udělení včasných rozhodnutí a doporučení (produkt, zdroje, načasování, metody …)
  • Sdílení osvědčených postupů s dalšími DPM v rámci a mezipobočkové sítě
  • Pravidelné reporty o stavu senior managementu
  • Zodpovědnost za rozvoj kultury, neustálé zlepšování a vzdělávání pracovníků

PROFIL KANDIDÁTA

Co požadujeme:

  • Technický background
  • Silné dovednosti v oblasti projektového managementu a projektového řízení
  • Technická kompetence pro zajištění správných technických řešení
  • Znalost metod a nástrojů pro řízení projektu
  • Vůdčí schopnosti, proaktivní myšlení, silné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost motivovat ostatní, zmírňovat případné konflikty, trénink a následná podpora týmu
  • Řízení úkolů a dovedností, budování týmu

NABÍZÍME

Co Vám za to nabízíme:

• Příležitost být součástí mezinárodních projektů v rostoucí společnosti
• Smysluplnou práci
• Kooperativní firemní kulturu plnou lásky a vášně pro zvuk
• Atraktivní pracovní podmínky (flexibilní pracovní doba, příspěvek na důchodové připojištění, na stravování a volný čas, polohovatelné stoly, příležitostná domácí kancelář, 25 dní dovolené atd.)

KONTAKT

Iveta Münsterová
iveta.munsterova@experis.cz