Stavbyvedoucí – pozemní stavby

Obor: Výroba a vývoj, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Česká stavební firma, která si zakládá na kvalitě prováděných prací a osobním přístupu k investorům, momentálně hledá šikovné stavbyvedoucí, kteří mají zájem pracovat na zajímavých stavbách v Praze a okolí.

POPIS POZICE

– Komplexní řízení stavebních zakázek (plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací)

– Koordinace podřízených zaměstnanců

– Zodpovědnost za výsledek projektů

– Vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby (TDI, projektanti, úřady)

– Spolupráce s dodavateli

– VŠ (příp. SŠ) vzdělání stavebního směru, autorizace v oboru vítána

– Praxe v oboru pozemní stavitelství minimálně 3 roky

– Schopnost samostatného řízení výstavby, schopnost řízení pracovního týmu, organizační a komunikační schopnosti

– ŘP sk. B

– Znalost MS Office

NABÍZÍME

– Dlouhodobou perspektivu stabilní společnosti

– Zajímavou práci v perspektivním a dynamickém kolektivu

– Možnost seberealizace a profesního růstu

– Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi

– Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení

– Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby

– Odborné vzdělávání

– Týden placené dovolené navíc

– Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely + výhodný tarif pro rodinné příslušníky

– Služební automobil i k osobním účelům

– Firemní aktivity

Pokud máte zájem o práci na zajímavých projektech ve stavebnictví, zašlete mi svůj životopis a získejte možnost rozvíjet svou profesní kariéru ve skvělé společnosti!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz